Sacharidové vlny

vše co má souvislost se správnou stravou

Moderátoři: pascal, keba

Aksa

Příspěvekod Aksa » 26. úno 2012 12:12

Zemak: rikas zloutky uplne pryc jo ? Tak myslim ze z 5 vajec pomer 3:2 neni to tak zle ne je to apson 6gm sacharidu nebo tak nejak priblizne v den kdy mam 50gm jsem rad i za ve vysokosacharidovejch dnech je klidne muzu dat pryc to je jasny.. Jinak ta active tu jim jenom kdyz jsem u "kamaradky" a ona si nic jineho nekupuje a rano je to takove zbrkle tak ta mkopnu jednu activii proteinak a jdu do prace kde se jeste necim doladim :-)
400gm kurecich jsem dal najednou protoze jsem si k tomu dal trochu rajcat tak abych nemel hnedka hlad ale stejne to bylo na me moc uz to nedavam dam si radsi za 2 hodinky dalsi vec z jidelnicku :-)
To ovoce jedu jenom minimalne abych nejakej te nvitamin trochu do sebe taky dostal jsem nachylnej k nachlazeni pokud do sebe nenarvu nejakej vitamin samozrejme se dotahuju celaskon v podobe zvykacich tablet ale vis jak :) Zapocitavam ovoce do denniho prijmu sacharidu tak to neni zas takovej problem ne ten cukr ktery obsahujou preci nemuze bejt tak hysterickej jako kdybych do sebe nafutroval nejaky jednoduchy cukry ze susenek ne?
Když už nemůžeš, můžeš ještě dvakrát tolik!

Aksa

Příspěvekod Aksa » 27. úno 2012 9:22

Chtel jsem se zeptat jak je na tm lehka cola bez cukru pri sacharidovejch vlnach??? Nevypiju ji denne dva litry ale kdyzmam nizkosacharidove vlny tak na pozvbuzeni tak 0,5 litru si dam obcas vadi to ?

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 27. úno 2012 18:27

Nevadí. Já pil kolu Zero a zapíjel jsem s ní potom i kuřecí nebo bílky. :D 0,5 litru denně je v pohodě. :wink:
"4"
Dear thrusters, F*CK YOU!!!

Jirkas

Příspěvekod Jirkas » 27. úno 2012 18:39

Nevim jak muzete pit tyhle sracky :roll: :D
You gotta search within you, you gotta find that inner strength and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse

Aksa

Příspěvekod Aksa » 27. úno 2012 18:43

Lion: oukej to jsem potreboval slyset kdyz je nejhur tak pomaha :))

Jirkas: normalne zadny slazeny napoje nepiju ale tedka kdyz je krize a nedavam si kafe zadny cukry v sobe nemam a jeste jsem unavenej nevyspalej tak aspon ta cola bodne nebo to jidlo vsechno na vode zadnej slagr tak to zapijes troskou coly a hnedka je trochu lepe.. Jinak ty a tvoje stravovaci navyky by mohly vypravet dyt je ti porad zle z neceho :-)

Jirkas

Příspěvekod Jirkas » 27. úno 2012 18:47

O mych stravovacich navycich vis hovno a o mych genetickych predpokladech taky, takze nesud. To ze je mi kazdou chvili blbe neni z toho ze bych se rval fastfoodem a zapijel to colou... Nekteri nemeli to stesti.

Rad bych abys casteji premyslel nez sem neco napises, casto mas nemistny poznamky :wink:
You gotta search within you, you gotta find that inner strength and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 27. úno 2012 19:25

Ta kola ve vlnách opravdu hodně psychicky pomáhá. Když celý den nejíš nic jiného, než kuřecí na vodě a sem tam nějakou rýži... Je to nehorázná vzpruha. :)

Jinak pro Aksu: vyzkoušej ještě dia kečup. Také něco pomůže. :D
"4"

Dear thrusters, F*CK YOU!!!

Jirkas

Příspěvekod Jirkas » 27. úno 2012 19:36

Verim ze urcite psychicky pomaha, je to sladky to je jasny :D Jen mi vadilo to ze soudil kdyz nic nevi :D

Aksa

Příspěvekod Aksa » 27. úno 2012 20:59

Lion: dia kecup jsem uz mel a je to desny :-)
Jirkas: se hnedka neurazej.. ja mluvim jak mi zobak narostl... taky jsem te hnedka nenapadnul kuli tvoji nemistny poznamce o lehke cole :lol: ..nevim nekdy mi pripada ze ses trochu jak zenska tak trochu vztahovacnej a vsechno si strasne moc beres kdyby si me znal osobne tak by ti prislo uplne normani jak mluvim jenom popichuju a vse myslim ve srande vetsinu casu ani nemluvim vazne a porad se u toho smeju to jen tady to vsechno vyzni debilne kdyz je to napsane... :wink:

Zemák

Příspěvekod Zemák » 29. úno 2012 3:03

Crewe píše:Zmatek v tom nemám a takový vlny jsem si zvolil, aby byly nejvhodnější podle aktivit... Jde mi hlavně o to, co nejrychlejc spálit tuky...
V tom Úterý dám asi 100g sach. Prostě si večer nedám samotný maso, ale dám si k němu těstoviny. Myslíš, že to bude lepší?

to, že dáš cestoviny by ani nevadilo, ale radšej by som ich dal skoršie, nie až na večeru. Ja sa snažím dávať v diéte sacharidy len na raňajky a v okolí tréningu, teda pred a po.

a 100g sach. bude ok ... musíš si to hlavne na sebe odsledovať, každý jeden z nás má iný metabolizmus ... ako som písal, mne osobne 0g sacharidov nerobí vôbec dobre.

Aksa píše:Zemak: rikas zloutky uplne pryc jo ? Tak myslim ze z 5 vajec pomer 3:2 neni to tak zle ne je to apson 6gm sacharidu nebo tak nejak priblizne v den kdy mam 50gm jsem rad i za ve vysokosacharidovejch dnech je klidne muzu dat pryc to je jasny.. Jinak ta active tu jim jenom kdyz jsem u "kamaradky" a ona si nic jineho nekupuje a rano je to takove zbrkle tak ta mkopnu jednu activii proteinak a jdu do prace kde se jeste necim doladim :-)
400gm kurecich jsem dal najednou protoze jsem si k tomu dal trochu rajcat tak abych nemel hnedka hlad ale stejne to bylo na me moc uz to nedavam dam si radsi za 2 hodinky dalsi vec z jidelnicku :-)
To ovoce jedu jenom minimalne abych nejakej te nvitamin trochu do sebe taky dostal jsem nachylnej k nachlazeni pokud do sebe nenarvu nejakej vitamin samozrejme se dotahuju celaskon v podobe zvykacich tablet ale vis jak :) Zapocitavam ovoce do denniho prijmu sacharidu tak to neni zas takovej problem ne ten cukr ktery obsahujou preci nemuze bejt tak hysterickej jako kdybych do sebe nafutroval nejaky jednoduchy cukry ze susenek ne?

Tak ked pôjdeš nabudúce k priateľke, tak si zober so sebou nejaké vajíčka a hod do chladničky :D neriešil by som to :D ráno spravíš, zješ a pôjdeš do roboty :D ...
žltka obsahujú dosť kalorii a radšej by som tie kalorie prijal z ryže, alebo keby som tých pár žltok nechal, tak by som zjedol žltka aj s bielkami samotné, nepchal by som tam už sacharidy (ale tie by som radšej vždy dával na raňajky)
V tom ovoci až tak strašne veľa tých vitamínov nemáš, to by si musel zjesť veľké množstvo ovocia, aby to malo správny účinok, ale lepšie dať trošku ovocia ako si spomenul napr. sušienky. Vitamíny by si mal dávať do seba celoročne, pretože po každom tréningu máš oslabenú imunitu a si viac náchylný na ochorenie a v takomto počasí, kde je raz -20 a na druhý deň + 10 stupňov ani nehovorím. Ja mávam vo svojom jedálničku povinne každý deň vitamín C, E (na zlepšenie elastickosti kože), Zinok (aj na kvalitnejší spánok, B6 (pre lepšie trávenie bielkovín a sacharidov, klbovku, rybí tuk, želatínu + poobede dávam multiminerál
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor www.Stillmass.eu

Interista

Příspěvekod Interista » 1. bře 2012 17:22

no po 1,5 tyždni zatial 4 kg dole, aj psychicky sa citim oveľa lepšie :) ešte nejake 4 -6 kg a chcem dať potom znovu nejaku objemovku ale stym že nabrať minimum tukov..viete mi povedať kolko sachrov denne by som mal prijať aby to išlo čo najmenej do tukov? na hmotnosť cca 100kg

Crewe

Příspěvekod Crewe » 2. bře 2012 15:40

Co myslíte, že je výhodnější na hubnutí? 7- denní vlna, nebo 4- denní?

ozzy

Příspěvekod ozzy » 2. bře 2012 18:43

Já plánuju 4 denní - sedmi mi příjde zbytečně pracná - ale lepší bude, když odpoví někdo kvalifikovaný :)
Lift.
Eat.
Sleep.
----------------------
Repeat.

Zemák

Příspěvekod Zemák » 5. bře 2012 15:49

Interista píše:no po 1,5 tyždni zatial 4 kg dole, aj psychicky sa citim oveľa lepšie :) ešte nejake 4 -6 kg a chcem dať potom znovu nejaku objemovku ale stym že nabrať minimum tukov..viete mi povedať kolko sachrov denne by som mal prijať aby to išlo čo najmenej do tukov? na hmotnosť cca 100kg

všetko závisí od rýchlosti tvojho metabolizmu a tiež, aký máš denný energetický výdaj (či máš behavú robotu, či okrem činiek robíš aj iné športy) ... čiže musíš to odpozorovať na sebe ... daj si nejakú hodnotu sacharidov denne a uvidíš, či pôjdeš rýchlo hore alebo nie a podľa toho sa zariadiš ... preto nie je odveci si počítať denný energetický príjem jedál, máš to najpresnejšie

Crewe a ozzy mne sa najviac osvedčili 3-dňové vlny a zaradujem ich do každej diéty. 4-dňové sa ešte tiež dajú, ale potom viac ako 4 dňové sú už (aspoň pre mňa) veľmi nevyhovujúce
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.

All glory goes to my lord and savior Jesus Christ

Sponzor www.Stillmass.eu

DNBoy

Příspěvekod DNBoy » 13. bře 2012 0:32

zajtra sa chystam na vlny ale mam este zopar nejasnosti takze:
1. v predajni doplnkov vyzivy mi bolo povedane ze proteinovy napoj nemam konzumovat na lacno pretoze ho telo nevyuzije ,preto ho mam vzdy davat po jedle.. taktiez mi bolo povedane ze protein ihned po treningu telo nedokaze stravit preto ho mam davat najskor hodinu po treningu s jedlom..nakolko su tieto fakty pravdive ?
2. ako ochranu pred katabolizaciou chcem pouzit HMB kedze BCAA si momentalne uz nemozem dovolit a taktiez som nasiel doma glutamin ktoreho expiracnu dobu nepoznam ... hrozia mi nejake zazivacie problemy alebo nieco horsie ak by bol nahodou po zaruke ?
3. je mi jasne ze pocas vlnenia potrebujem nejaky multivitamin a multimineral len ma zaujima na kolko je telo tieto preparaty z lekarne schopne vyuzit kedze som cital ze sa to pohybuje okolo 1%...
Budem vdacny za kazdu odpoved ;)

Zpět na “Výživa/diety”