Ambulance tělovýchovného lékařství Brno

vybavení, pomůcky k maximálnímu výkonu...

Moderátoři: pascal, keba

šmajdy

Ambulance tělovýchovného lékařství Brno

Příspěvekod šmajdy » 13. led 2013 17:55

Zaslal: ne leden 13, 2013 5:58 pm Předmět: Ambulance tělovýchovného lékařství Brno
Byl už tady někdo z vás ?
Přemýšlím o tomhle vyšetření http://www.fsps.muni.cz/telovychovnelekarstvi/sluzby/2/
se zánětem na zápěstí už se léčím v klidovém režimu 3 měsíce,ruzné druhy prášku i mastí proběhla i dlaha na měsíc,ted podstupuji ultrazvuk ale nějak se to nemění..I když bolestivost je mírná ale je to furt tam.

No a když sem si přečetl rozhovor s Pavlem Zadražilem který měl na začátku sezony velmi těžký zánět šlach a jak se ho zbavil tak je to tedy hodně zajímavé viz tady odstavec :

Letos jste měl také zdravotní problémy. O co šlo a jak se to v sezoně projevilo?
Je to tak. Jen málo komu ze závodníků v takovémto sportu se při takhle dlouhé a náročné sezoně nic nestane. Já měl hned z kraje sezony vcelku ošklivý a bolestivý zánět šlach na zápěstí. Z toho jsem byl i psychicky rozhozen, protože jsem v té ruce neudržel ani sklenici s vodou. Měl jsem naordinovaný úplný klid, ale to jsem „nečekaně" nevydržel, takže jsem si ruku fixoval obinadlem, bandáží, ledoval speciálním sprejem pro sportovce a občas jsem si ruku nenápadně musel k čince přivázat, aby to nikdo neviděl. (smích) Ale postupně to začalo ustupovat a asi za sedm týdnů to víceméně přešlo. Měl jsem také rozdrcený poslední článek prstu u ruky, takže jsem měl měsíc dlahu. No a jako každý rok se mi ozvalo zranění zad právě ze zmiňovaného Super Yoku, které jsem si přivodil před čtyřmi lety při trénování této disciplíny.

Zpět na “Ostatní ”